ZŠ Demlova

 • Globus final4 završilo další sezonu OŠL

    Ve středu 5. 4. 2023 se za účasti vedení klubu sešlo přes 80 sportovních nadšenců z našich sportovních přípravek na sportovní hale Univerzity Palackého, aby naposledy v letošním školním roce změřili síly a utkali se o titul mistra Olomoucké školní basketbalové ligy, která letos probíhá za účasti 7 základních škol. Zahájení akce se zúčastnil předseda klubu dr. Reich a šéftrenér sportovní sekce Matěj Strniště, kterým děkujeme za jejich účast a podporu.

  (Pokračování textu…)

 • Pozvánka na Globus Final4 olomoucké školní ligy

 • Máme za sebou poslední kolo OŠL

  Poslední kolo svedlo dohromady kluky z domácí Demlovky, Rožňavské a Stupkárny, která hrála i minulý týden.

  (Pokračování textu…)

 • Domácí Demlovka jasně kralovala

  Tentokrát se opět projevila nemocnost a našlo se pouhých 10 účastníků. 6 kluků z Demlovky hladce zametlo s Rožňavskou, která byla doplněna o jednoho statečného bojovníka z Heyráku. 

 • Rekordně nízká účast na dalším kole OŠL

  V dalším kole olomoucké školní ligy byla pouze ZŠ Rožňavská schopna poskládat čtveřici, aby bylo možné odehrát utkání, zatímco domácí Demlovka vyprodukovala pouhé dva nadšence, kteří se museli spojit se dvěma pravidelnými zapálenými baskeťáky ze ZŠ Čajkovského, abychom vůbec mohli další kolo odehrát. 

  (Pokračování textu…)

 • Lítá bitva proti početní přesile

  Tentokrát se u dalšího kola Olomoucké školní ligy sešla dle plánu tři družstva, byť Svatoplukova dohromady s Řezníčkovou poskládaly pouze 4 odvážlivce. Domácí Demlovka na tom nebyla o moc lépe, kdy její jádro tvoří pouze druháci a nulové zapojení prvňáků je velkým varováním do příští sezony. Obrovské pokroky jdou totiž vidět právě u prvňáků ze Stupkárny, kteří byli posledním účastníkem středečního sportovního klání.

  (Pokračování textu…)

 • Poslední kolo OŠL v tomto kalendářním roce

  se neslo ve znamení nízkých počtů. Velká nemocnost na školách se projevila i v počtu účinkujících na posledním kole v letošním roce. O to větší herní prostor dostali kluci, kteří dorazili a mohli si tak užít svůj čas v záři reflektorů, než se odeberou na prázdniny.

    

  (Pokračování textu…)

 • Kvantitativně chudší kolo

  … i tak by se dalo charakterizovat uplynulé kolo Olomoucké školní ligy. To nám přineslo souboj domácí Demlovky s Heyrákem a Čajkárnou. Zvláště první dvě jmenované školy bývaly tradičními baštami našich přípravek, které soustřeďovaly ohromné počty sporťáků. Letošní účast však zůstává za očekáváním, tak doufáme, že ostatní rodiče se podaří namotivovat a dorazí v dalším průběhu OŠL na některé z utkání.

  (Pokračování textu…)

 • Demlovka si podmanila domácí půdu

  Ve třetím kole OŠL změřili síly kluci základních škol Demlova, Heyrovského a Rožňavské. Kluci se sešli v hojném počtu, z každé školy 7 – 8 borců motivovaných k basketbalové akci. 

  (Pokračování textu…)

 • První kolo OŠL sezony 2022/2023

  S novým formátem, novými a nadšenými tvářemi a stále s obrovským nasazením…

   

  (Pokračování textu…)