ZŠ Čajkovského

 

 • Globus final4 završilo další sezonu OŠL

    Ve středu 5. 4. 2023 se za účasti vedení klubu sešlo přes 80 sportovních nadšenců z našich sportovních přípravek na sportovní hale Univerzity Palackého, aby naposledy v letošním školním roce změřili síly a utkali se o titul mistra Olomoucké školní basketbalové ligy, která letos probíhá za účasti 7 základních škol. Zahájení akce se zúčastnil předseda klubu dr. Reich a šéftrenér sportovní sekce Matěj Strniště, kterým děkujeme za jejich účast a podporu.

  (Pokračování textu…)

 • Pozvánka na Globus Final4 olomoucké školní ligy

 • Po jarních prázdninách se střetla trojkoalice, Heyrák a Stupkárna

  Po jarních prázdninách se opět projevilo sloučení méně početných škol v jednu z nejvyšších účastí. 

  (Pokračování textu…)

 • První letošní vítězství pro Heyrák

  … a rovnou dvojité znamenalo vítězství v turnaji. Po rekordně nízké účasti v kole minulém a přelosování soutěže se nám naopak zadařila jedna z nejvyšších možných účastí. Ještě kdyby z Heyráku přislo více dětí, nemělo by toto kolo OŠL nejmenší chyby.

  (Pokračování textu…)

 • Rekordně nízká účast na dalším kole OŠL

  V dalším kole olomoucké školní ligy byla pouze ZŠ Rožňavská schopna poskládat čtveřici, aby bylo možné odehrát utkání, zatímco domácí Demlovka vyprodukovala pouhé dva nadšence, kteří se museli spojit se dvěma pravidelnými zapálenými baskeťáky ze ZŠ Čajkovského, abychom vůbec mohli další kolo odehrát. 

  (Pokračování textu…)

 • Máme za sebou první polovinu soutěže

  Tentokrát ve skromnějších počtech i atmosféře, ale opět v plném nasazení. Další kolo  svedlo proti sobě kluky z Čajkárny, Rožňavské a Heyrovského. Všechny týmy tak tak poskládaly startovní sestavu, ale ani to nás nedoradilo. Čajkárna si vždy jednoho hráče vypůjčila, abychom mohli hrát turnajově, což se ve finále ukázalo jako klíčové, protože Čajkárna tento miniturnaj ovládla bez ztráty utkání. 

  (Pokračování textu…)

 • I v novém roce 2023 OŠL jede dál

  Olomoucká školní liga měla chvíli pauzu, ale i po Novém roce je zpátky v plné síle. Tentokrát se z Čajkárny našel pouze jeden odvážlivec, který znatelně podpořil výkon Heyráku, proti kterému se postavila devítka natěšených borců ze Stupkárny.

  (Pokračování textu…)

 • Kvantitativně chudší kolo

  … i tak by se dalo charakterizovat uplynulé kolo Olomoucké školní ligy. To nám přineslo souboj domácí Demlovky s Heyrákem a Čajkárnou. Zvláště první dvě jmenované školy bývaly tradičními baštami našich přípravek, které soustřeďovaly ohromné počty sporťáků. Letošní účast však zůstává za očekáváním, tak doufáme, že ostatní rodiče se podaří namotivovat a dorazí v dalším průběhu OŠL na některé z utkání.

  (Pokračování textu…)

 • Stupkárna v přesile

  Další kolo Olomoucké školní ligy přineslo nevyvážené počty soupeřů. Za Stupkárny dorazilo 16 dravých jedinců, zatímco ze spojenců Svatoplukovy a Řezníčkovy pouze 6 odvážlivců. 

  (Pokračování textu…)

 • První kolo OŠL sezony 2022/2023

  S novým formátem, novými a nadšenými tvářemi a stále s obrovským nasazením…

   

  (Pokračování textu…)