Home

 

 

 

 • Mikulášský turnaj přípravek

  V sobotu 25. 11. jsme se v rámci výročí založení klubu BCM Olomouc sešli na sportovní hale UP v Olomouci k velkému turnaji všech našich přípravek.

  Všem zúčastněným děkujeme a už se těšíme na další podobnou akci!

 • Poslední příprava před Mikulášským turnajem

  I tak by se dalo nazvat čtvrté z deseti kol Olomoucké školní ligy. O víkendu nás totiž čeká velký mikulášský turnaj všech našich přípravek. Poslední šance si ještě něco natrénovat padla na Tererku, která je pro letošek také novým účastníkem a lepší se kolo od kola. Společně s nimi se na hřišti potkali kluci z Heyráku, kteří počtem rozhodně nezaostávali a Čajkárna spojila pro tentokrát síly s jedním odvážlivcem z Řezníčkovi a dvěma bojovníky ze Stupkárny, kteří to měli jako trénink navíc. Kromě pohledných výkonů máme radost z toho, že každé družstvo aspoň jednou okusilo vítězství. Sem tam přišla nějaká prohra a objevil se nerozhodný stav. Rozhodně se máme o víkendu na co těšit.

 • Ve třetím kole se ukázala na scéně další z našich nových přípravek

  Třetí kolo Olomoucké školní ligy svedlo k poměření sil domácí Demlovku, která již nepatrně navýšila svůj počet, ale stále to nestačilo na vytvoření družstva, takže kluci spojili síly s kluky z Rožňavské. Proti nim se postavili kluci ze Stupkárny a poslední školou, která se účastnila premiérově OŠL, byla ZŠ Hálkova. Máme ohromnou radost, že se nám daří zapojovat stále další školy z naší metropole. Výkonem nijak nezaostávali a naopak se zlepšovali každou minutou na hřišti. Výsledky byly vyrovnané a každému se dařila aspoň nějaká část utkání. Hlavně rádi vidíme, když rodiče sportovně povzbuzují nejen své děti, ale i soupeře. V takovém prostředí se sport dělá s daleko větší radostí. Ta ať nám všem vydrží, co nejdéle.

 • Další ročník OŠL již běží na plné obrátky

  Po prvním skromnějším kole, kdy účast nebyla valná, tak máme tento týden za sebou již druhé kolo, kdy se tentokrát setkávají vždy 4 základní školy z řad našich pohybových přípravek. Tentokrát dorazilo na 30 dětí a téměř 5 desítek rodičů, až nám byla tělocvična malá. Poprvé se účastnil mix ze ZŠ Tererovo náměstí, který se zprvu lehce rozkoukával, ale čím více minut strávili žáci na hřišti, tím více se jejich výkony zvedaly. Mohutné prosportovní podporování ze strany rodinných příslušníků dodávalo všem zúčastněným obrovskou sílu. Více než výsledky tak oceňujeme nasazení všech a těšíme se na další společné poměřování sil, kde budeme mít další příležitosti ke zlepšení svých dovedností i v oblasti sociální. Rodičům moc děkujeme, že své děti podporují v aktivním trávení jejich volného času a také díky všem trenérům za jejich příkladnou práci a motivování svých svěřenců k účasti na naši již tradiční sportovní akci. A jen připomínáme, že 25 . 11. se všichni uvidíme na Mikulášském turnaji od 13 hodin na hale UP!

 • Máme za sebou Noc v tělocvičně

  Více informací najdete na https://www.nocvtelocvicne.cz/

 • Globus final4 završilo další sezonu OŠL

    Ve středu 5. 4. 2023 se za účasti vedení klubu sešlo přes 80 sportovních nadšenců z našich sportovních přípravek na sportovní hale Univerzity Palackého, aby naposledy v letošním školním roce změřili síly a utkali se o titul mistra Olomoucké školní basketbalové ligy, která letos probíhá za účasti 7 základních škol. Zahájení akce se zúčastnil předseda klubu dr. Reich a šéftrenér sportovní sekce Matěj Strniště, kterým děkujeme za jejich účast a podporu.

  (Pokračování textu…)

 • Pozvánka na Globus Final4 olomoucké školní ligy

 • Máme za sebou poslední kolo OŠL

  Poslední kolo svedlo dohromady kluky z domácí Demlovky, Rožňavské a Stupkárny, která hrála i minulý týden.

  (Pokračování textu…)

 • Po jarních prázdninách se střetla trojkoalice, Heyrák a Stupkárna

  Po jarních prázdninách se opět projevilo sloučení méně početných škol v jednu z nejvyšších účastí. 

  (Pokračování textu…)

 • Domácí Demlovka jasně kralovala

  Tentokrát se opět projevila nemocnost a našlo se pouhých 10 účastníků. 6 kluků z Demlovky hladce zametlo s Rožňavskou, která byla doplněna o jednoho statečného bojovníka z Heyráku.