Před týdnem nádhera, dnes znovu! Bezva představení Demlovky se Stupkovou

Asi senilním… Buďto jsem se do těch kluků tak zamiloval, nebo se opravdu ti „naši“ v přípravkách tak sportovně posouvají, anebo už na mne přichází takové to stařecké jásání nad každým pohybem a poskokem malých dětí, jako když chlap zblbne, po padesátce si pořídí s další ženou další dítě a drží nad ním ochranný dohled 24/7, fotí každý jeho poskok a utírá mu i jen náznak nudle z nosu, což by před 25 lety s prvním dítětem a první ženou vůbec neřešil.

Pravda bude jako vždy oscilovat někde mezi, ovšem řekněte mi, kde se hned v lednu vezmou např. na Demlovce takové počty přišedší večerní zápas a stejně tak, kde Stupkova bere stálý přísun energie, aby odehrála tak dobrý zápas? Utkání bylo bezvadné a jediná smůla je, že se hraje na výsledek. Tam přece jenom domácí měli víc jak hráčů, tak odolnějších a rychlejších „týpků“, takže samotné skóre spíše zavádí, než by ocenilo velmi dobrou hru Stupkárny.

Pokud se vybraní druháci z těchto týmů sejdou za pár měsíců spolu v jednom týmu opravdového basketbalu, nemůže to být špatná parta a soupeři se mají na co těšit.

ZŠ Demlova : ZŠ Stupkova 35 : 5